Aktualności

Remis w meczu Moravia Anna-Bud Morawica vs MKS Czarni Połaniec - [Relacja]

Drużyna sponsorowana przez naszą firmę - "Moravia Anna-Bud Morawica" rozegrała bardzo dobry mecz i zdecydowanie prowadziła spotkanie przez pierwsze 45 minut, strzelając już w 13' bramkę na 1:0. W tym czasie mieliśmy także wiele dobrych sytuacji na strzelenie kolejnej bramki, jedną z nich był strzał w słupek, który uratował naszych rywali od straty drugiego gola. Jednak 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie nasi rywale mocno ruszyli do ataku aby nadrobić utraconą bramkę, jednak świetna dyspozycja naszego bramkarza nie pozwalała na wyrównanie. Niestety w 55' po faulu w naszym polu karnym zawodnika z Połańca sędzia podyktował rzut karny, który został wykorzystany przez MKS Czarnych Połaniec. Po tym golu obie drużyny dawały z siebie wszystko aby wygrać to spotkanie, jednak wynik 1:1 utrzymał się już do samego końca. Znów tak jak w rundzie jesiennej jesteśmy pierwszym zespołem, który stawił czoła liderowi tabeli!

"Jedni i drudzy mieli prawo odczuwać niedosyt, ale spotkanie stało na wysokim poziomie jak na czwartą ligę" - powiedział Maciej Śmiech, trener Moravii Anna-Bud.

Obecnie drużyna Moravia Anna-Bud Morawica znajduję na trzecim miejscu w tabeli IV ligi świętokrzyskiej, tracąc tylko cztery punkty do drugiego miejsca i dziewięć punktów do lidera.

Centrum prasowe:
Link do transmisji z meczu: https://youtu.be/XloTOoF1T7g
Link do fanpage Moravia ANNA-BUD Morawica: Moravia Anna-Bud Morawica | Facebook
Link do fanpage Kopalnia Talentów: Kopalnia Talentów Moravia Morawica | Facebook

Artykuły na portalach: 
Artykuł w kieleckifutbal: 
Widowisko w Morawicy - KieleckiFutbol.pl