Aktualności

Nagroda "Gazele Biznesu" dla ANNA-BUD

Z przyjemnością informujemy, że Firma Budowlana ANNA-BUD Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych firm z sektora MŚP otrzymując tytuł "Gazela Biznesu".

20-lecie Firmy Budowlanej ANNA-BUD

Rok 2019 jest wyjątkowy w historii naszej firmy, ponieważ to właśnie w tym roku upływa 20 lat od momentu powstania Firmy Budowlanej ANNA-BUD. Jubileusz ten był okazją do wspomnień i podsumowania dwóch dekad działalności naszej dynamicznie rozwijającej się firmy.

Zakończona budowa dla Cukierni Bizon

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy realizację budowy obiektu wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie budynku usługowo-produkcyjnego "Cukiernia Bizon".

Mamy własną rodzinę pszczelą i ul na dachu Filharmonii!

Na dachu Filharmonii Świętokrzyskiej w ramach kontynuacji akcji „Pszczoły w Mieście” odbyła się instalacja uli sponsorowanych przez ANNA-BUD.

Umowa na budowę fabryki płytek ceramicznych Tubądzin.

We wrześniu 2019 podpisaliśmy umowę na Rozbudowę magazynu wysokiego składowania dla fabryki płytek ceramicznych Tubądzin Managenent Group.

Rozpoczynamy budowę centrum OZE z zapleczem B+R dla EkoEnergia Polska.

Kolejny ważny dzień dla naszej firmy. Ruszamy z budową nowoczesnego centrum odnawialnych źródeł energii z zapleczem B+R dla EkoEnergia Polska. Realizacja potrwa do końca kwietnia 2020 r.

Budowa bloku operacyjnego dla MSWiA w Kielcach

Kolejne zadania budowlane przed nasza firmą. We wrześniu 2019 roku nasza firma podpisała dwa duże zadania dla MSWiA w Kielcach.

Nagrody za budowę Centrum B+R DLA Grupy AZOTY S.A.

Nagrody dla ANNA-BUD za kompleksową budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego dla Grupa Azoty S.A. w Tarnowie.

Największy w Europie Salon Motocyklowy dla LIBERTY MOTORS

Realizacja obiektu handlowo-usługowo-biurowego wraz z infrastrukturą w Piasecznie dla Puławska Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.