Aktualności

Firma Budowlana ANNA-BUD nowym sponsorem premium Korony Kielce!

Kontynuujemy strategię wsparcia dla klubów sportowych! Firma Budowlana ANNA-BUD podpisała umowę sponsoringu z Klubem Sportowym Korona Kielce, stając się jednocześnie Nowym Sponsorem Premium. Dzisiaj rozpoczynamy nowy rozdział ...

Teatr im. Stefana Żeromskiego zostanie przebudowany i rozbudowany przez Firmę Budowlaną ANNA-BUD

Została podpisana umowa na przebudowę, rozbudowę i nadbudowę zabytkowego obiektu Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zlokalizowanego przy ulicy Sienkiewicza w Kielcach.

Podpisana umowa na modernizację Węzła Pieca Elektrostalowni dla Congor S.A.

W ANNA-BUD nie boimy się dużych i skomplikowanych projektów.  Podpisaliśmy umowę na modernizację Węzła Pieca EAF Elektrostalowni w celu zwiększenia zdolności produkcji do ok 550 tyś. ton/rok w Cognor S.A. - Oddział Ferrostal Łabędy Gliwice.

Firma Budowlana ANNA-BUD sponsorem KS Łomża Vive Kielce

Podpisując umowę z Klubem Sportowym Łomża Vive Kielce, niniejszym dołączamy do grona oficjalnych sponsorów Klubu. Umowa jest odpowiedzią na zaproszenie do współpracy dla firm z regionu i okazją do integracji środowiska, w którym żyjemy i pracy na rzecz naszego regionu.

Popisana umowa z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi Nr 1 S.A

Meldujemy, że umowa z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi Nr 1 S.A podpisana! Nasza firma zajmie się budową „Centrum Badań Nieniszczących Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 S.A.".

Największa inwestycja w woj. świętokrzyskim realizowana przez Firmę Budowlaną ANNA-BUD

W Nowym Rok wchodzimy z naszą flagową i największą realizacją. Jest to również jedna z największych inwestycji w województwie świętokrzyskim z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Już dwie budowy na Lotnisku Radom-Sadków realizowane przez Firmę Budowlaną ANNA-BUD

Kolejna umowa podpisana na budowie Lotniska Radom-Sadków. Budynek LSRG i wieża PAŻP oraz prace uzupełniające zostaną zrealizowane w formule projektuj i wybuduj. 

Będzie rozbudowa szpitala uzdrowiskowego "Krystyna" w Busku-Zdroju

Niemal 16 mln zł będzie kosztować rozbudowa uzdrowiskowego szpitala „Krystyna” w Busku-Zdroju. W rozstrzygniętym przetargu nasza firma złożyła najkorzystniejszą ofertę na wykonanie zadania i podpisała umowę. 

Firma Budowlana ANNA-BUD sponsorem głównym Torus Wybrzeże Gdańsk!

Grono sponsorów Klubu Torus Wybrzeże Gdańsk zyskało kolejnego bardzo ważnego partnera biznesowego, którym będzie Firma Budowlana ANNA-BUD. Od 1999 roku nasza firma realizuje projekty na rynku budowlanym w całej Polsce, a od teraz będzie również budowała najnowszą historię handballowego Wybrzeża.