Aktualności

Kryształy Przetargów Publicznych 2021

Jest czas na budowanie i również czas na świętowanie. Z dumą pragniemy poinformować, że zostaliśmy laureatem 13. edycji nagrody KRYSZTAŁY PRZETARGÓW PUBLICZNYCH w KATEGORII: Obiekty użyteczności publicznej za: budowę kompleksu urządzeń uzdrowiskowych w zieleni parkowej (tężnia, pijalnia uzdrowiskowa, oranżeria, fontanna) w Busko-Zdroju.

Ostrowiecka szkoła muzyczna będzie mieć profesjonalną salę koncertową

Firma Budowlana ANNA-BUD wybuduje piętrowy budynek sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Ostrowcu Św. Dziś. Spośród trzech ofert wybrano najkorzystniejszą, opiewająca na niecałe 7 mln zł. Szkoła ma inwestycje przeznaczone prawie 7,5 mln zł.

Na wyspie Pociejewo rusza budowa ciepłowni geotermalnej.

Na wyspie Pociejewo rusza budowa ciepłowni geotermalnej. Będzie to jedna z trzech, opartych na odnawialnych źródłach energii, instalacji dostarczających ciepło dla miasta. Inwestycja kosztuje prawie 58,5 miliona złotych, z dofinansowaniem przekraczającym 24 miliony.

Rozstrzygnięto przetarg na budowę siedziby Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”

Miasto Kielce rozstrzygnęło kolejne postępowanie przetargowe na budowę nowej siedziby Teatru "Kubuś". Nasza firma za 37,5 miliona złotych obiekt na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach.

ANNA-BUD wybuduje Park Handlowy w Bielawie

Dla firmy Asset Real spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu którą reprezentuje komplementariusz Asset Real Sp. komandytowa, nasza firma wybuduje park handlowy w Bielawie. Zostaliśmy generalnym wykonawcą inwestycji, w ramach której zrealizujemy wszystkie roboty w stanie deweloperskim.

Koziołek Matołek z Pacanowa na 88 urodziny doczekał się swojej ławeczki

Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do realizacji dziecięcych marzeń, sponsorując powstanie ŁAWECZKI KOZIOŁKA w Centrum Bajki w Pacanowie. 

Wygrany przetarg na termomodernizację obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Przedmiotem umowy jest wykonanie wszelkich prac i robót w celu wykonania zadania inwestycyjnego polegającego na termomodernizacji obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, w tym m.in.: robót ogólnobudowlanych remontowych, docieplenie stropodachu, docieplenie ścian zewnętrznych budynku, itd.

Łomża Vive Kielce po raz osiemnasty została mistrzem Polski!

Takie mecze przechodzą do historii. W ostatnim starciu sezonu PGNiG Superligi piłkarze ręczni Łomży VIVE Kielce pewni już 18-go złotego medalu mistrzostw Polski pokonali w Hali Legionów w obecności 2,1 tys. kibiców Orlen Wisłę Płock po rzutach karnych 33:32 (29:29).

Podpisana umowa na rozbudowę i przebudowę zakładu Ceramiki Tubądzin Sp. z o.o. w Tubądzinie

Podpisaliśmy umowę na rozbudowę i przebudowę zakładu Ceramiki Tubądzin Sp. z o.o. w Tubądzinie. Inwestycja obejmuje m.in. budowę budynku III wypału z częścią socjalno-biurową, wiaty magazynowej, budynku portierni, lądowiska statków powietrznych, budowę i przebudowę infrastruktury drogowej (place, drogi i chodniki) oraz budowę i przebudowę instalacji zewnętrznych.