Aktualności

ANNA-BUD wybuduje budynek dydaktyczny PUZ w Tarnobrzegu

Z przyjemnością informujemy, że 1 lutego 2024 r. podpisaliśmy umowę na budowę budynku dydaktycznego PUZ w Tarnobrzegu. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Uczelni na czele z JM Rektorem dr hab. Anną Szylar i Prorektorem ds. Badań Naukowych i Rozwoju dr. hab. Pawłem Maciaszczykiem oraz przedstawiciele naszej firmy.

Nagroda "BUDUJ BEZPIECZNIE" - Etap Krajowy

Firma Budowlana ANNA-BUD otrzymała nagrodę z rąk Głównego Inspektora Pracy oraz Prezydenta Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie od Państwowej Inspekcji Pracy, zajmując III miejsce w krajowym etapie konkursu BUDUJ BEZPIECZNIE 2023.

Dwie nagrody Kryształowej Cegły 2023 dla ANNA-BUD

Podczas środowej Gali Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego Lublin, podsumowującej XXII Edycję Konkursu "O Kryształową Cegłę" otrzymaliśmy dwie nagrody i zajęliśmy dwa pierwsze miejsca. 

ANNA-BUD laureatem konkursu BUDUJ BEZPIECZNIE

Firma Budowlana ANNA-BUD Sp. z o.o. została wyróżniona i zajęła I miejsce na szczeblu wojewódzkim wśród pracodawców - wykonawców robót budowlanych - jako Spółka zapewniająca wysokie standardy BHP w procesie realizacji obiektów budowlanych.

ANNA-BUD wybuduje centrum dystrybucyjne dla DINO POLSKA S.A.

Firma Budowlana ANNA-BUD Sp. z o.o. zawarła z Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 Spółka Akcyjna z siedzibą w Krotoszynie umowę na wykonanie centrum dystrybucyjnego w Chałupkach k.Kielc gm. Morawica, woj. świętokrzyskie.

ANNA-BUD Najcenniejszą Firmą Rodzinną wg Forbes Polska

Firma Budowlana ANNA-BUD Sp. z o.o. otrzymała tytuł Najcenniejszej Firmy Rodzinnej i znalazła się wśród laureatów VI Rankingu Forum Firm Rodzinnych 2023 miesięcznika Forbes Polska w kategorii firm o przychodach powyżej 100 mln PLN w województwie mazowieckim.

Wystawa nagrodzonej inwestycji MODERNIZACJA ROKU & BUDOWA XXI w.

W dniu 4 października 2023 roku w Muzeum Łazienek Królewskich w Warszawie, Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.", wspólnie z Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie oraz Stowarzyszeniem Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego, dokonał uroczystego otwarcia wystawy, w której zaprezentowano zwycięzców Konkursu.

HARMONIA - Świętokrzyska Zagroda Kultury w Hucie Szklanej

Inwestycja HARMONIA – ŚWIĘTOKRZYSKA ZAGRODA KULTURY obejmująca rozbudowę Osady Średniowiecznej w sercu Gór Świętokrzyskich u stóp Świętego Krzyża, w Hucie Szklanej, realizowana przez Firmę Budowlaną ANNA-BUD Sp. z o.o. dla Gminy Bieliny niebawem dobiegnie końca.

ANNA-BUD wybuduje nowy Zakład Produkcji Wody Mineralnej „Buskowianka”

Jest nam niezmiernie miło poinformować o zawarciu umowy z Uzdrowiskiem Busko-Zdrój SA na wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Budowa nowego Zakładu Produkcji Wody Mineralnej „Buskowianka”.