Aktualności

Na wyspie Pociejewo rusza budowa ciepłowni geotermalnej.

Na wyspie Pociejewo rusza budowa ciepłowni geotermalnej. Będzie to jedna z trzech, opartych na odnawialnych źródłach energii, instalacji dostarczających ciepło dla miasta. Inwestycja kosztuje prawie 58,5 miliona złotych, z dofinansowaniem przekraczającym 24 miliony.

Rozstrzygnięto przetarg na budowę siedziby Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”

Miasto Kielce rozstrzygnęło kolejne postępowanie przetargowe na budowę nowej siedziby Teatru "Kubuś". Nasza firma za 37,5 miliona złotych obiekt na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach.

ANNA-BUD wybuduje Park Handlowy w Bielawie

Dla firmy Asset Real spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu którą reprezentuje komplementariusz Asset Real Sp. komandytowa, nasza firma wybuduje park handlowy w Bielawie. Zostaliśmy generalnym wykonawcą inwestycji, w ramach której zrealizujemy wszystkie roboty w stanie deweloperskim.

Koziołek Matołek z Pacanowa na 88 urodziny doczekał się swojej ławeczki

Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do realizacji dziecięcych marzeń, sponsorując powstanie ŁAWECZKI KOZIOŁKA w Centrum Bajki w Pacanowie. 

Wygrany przetarg na termomodernizację obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Przedmiotem umowy jest wykonanie wszelkich prac i robót w celu wykonania zadania inwestycyjnego polegającego na termomodernizacji obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, w tym m.in.: robót ogólnobudowlanych remontowych, docieplenie stropodachu, docieplenie ścian zewnętrznych budynku, itd.

Łomża Vive Kielce po raz osiemnasty została mistrzem Polski!

Takie mecze przechodzą do historii. W ostatnim starciu sezonu PGNiG Superligi piłkarze ręczni Łomży VIVE Kielce pewni już 18-go złotego medalu mistrzostw Polski pokonali w Hali Legionów w obecności 2,1 tys. kibiców Orlen Wisłę Płock po rzutach karnych 33:32 (29:29).

Podpisana umowa na rozbudowę i przebudowę zakładu Ceramiki Tubądzin Sp. z o.o. w Tubądzinie

Podpisaliśmy umowę na rozbudowę i przebudowę zakładu Ceramiki Tubądzin Sp. z o.o. w Tubądzinie. Inwestycja obejmuje m.in. budowę budynku III wypału z częścią socjalno-biurową, wiaty magazynowej, budynku portierni, lądowiska statków powietrznych, budowę i przebudowę infrastruktury drogowej (place, drogi i chodniki) oraz budowę i przebudowę instalacji zewnętrznych.

Budowa obory dla najlepszego producenta mleka w regionie.

Realizujemy inwestycję budowlaną polegającą na budowie ,,Obory wraz infrastrukturą towarzyszącą i instalacjami wewnętrznymi oraz przyłączami”. Inwestycja jest realizacja przez Gospodarstwo Rolne Robert Sałapa - najlepszego producenta mleka w regionie.

Remis w meczu Moravia Anna-Bud Morawica vs MKS Czarni Połaniec - [Relacja]

Drużyna sponsorowana przez naszą firmę - "Moravia Anna-Bud Morawica" rozegrała bardzo dobry mecz i zdecydowanie prowadziła spotkanie przez pierwsze 45 minut, strzelając już w 13' bramkę na 1:0. Mecz zakończył się remisem.