Aktualności

Realizacja punktu utrzymania taboru dla spółki POLREGIO

Trwają prace budowlane w ramach umowy zawartej ze spółką POLREGIO na realizację inwestycji pt. „Punkt utrzymania taboru dla spółki POLREGIO - budowa hali przeglądowo - naprawczej z zapleczem socjalno-biurowym, warsztatami i magazynami, wiatą, przejazdową myjnią taborową...

Aktualności z budowy Osady Średniowiecznej w Hucie Szklanej

Trwają prace budowlane obejmujące rozbudowę Osady Średniowiecznej w Hucie Szklanej. Wykonano bryłę budynku Świętokrzyskiej Zagrody Kultury, która zgodnie z koncepcją nawiązuje do zagrody wiejskiej oraz instrumentu ludowego – harmonii, będącej symbolem sielskich uczt i zabaw.

Uroczyste podpisanie aktu erekcyjnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dokonano uroczystego wmurowania aktu erekcyjnego w Szkole Muzycznej w Ostrowcu Świętokrzyskim. W wydarzeniu brali udział przedstawiciele władz lokalnych i Ministerstwa Kultury.

Budowa strażnicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej

Rozpoczynamy realizację zadania w formule "zaprojektuj wybuduj" - Budowa strażnicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej. 

Podpisaliśmy umowę na budowę pawilonu handlowego dla sieci Lewiatan

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma podpisała umowę na budowę pawilonu handlowego dla sieci Lewiatan na osiedlu Ślichowice w Kielcach, przy ul. Szajnowica.

Kryształowa Cegła 2022 w kategorii "Obiekty naukowo-dydaktyczne"

Z przyjemnością informujemy, że nowy gmach Instytutu Pedagogiki Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS, wybudowany przez naszą firmę zajął, I miejsce w prestiżowym konkursie „O Kryształową Cegłę” w kategorii „Obiekty naukowo-dydaktyczne”.

ANNA-BUD przebuduje i rozbuduje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie

Podpisaliśmy umowę na przebudowę i rozbudowę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przy ul. Saskiej 63/75 według formuły "zaprojektuj i wybuduj".

Przystąpienie do grona Firm Członkowskich PUIG (Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza).

Z satysfakcją informujemy, że w ostatnich dniach przystąpiliśmy do Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Członkostwo w PUIG to przynależność do grona sprawdzonych przedsiębiorstw i możliwość wspólnego wpływania na kształt życia gospodarczego oraz ekonomicznego Polski i Ukrainy.

Kolejna inwestycja deweloperska - SOWIA PARK

Realizujemy nową inwestycję pn. "SOWIA PARK", KTÓRA obejmuje dwa budynki mieszkaniowe wielorodzinne. Znajdzie się tu 81 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu od 31 m2 do 68 m2, oraz lokal usługowy z przeznaczeniem na handel.