Aktualności

Budowa obory dla najlepszego producenta mleka w regionie.

Realizujemy inwestycję budowlaną polegającą na budowie ,,Obory wraz infrastrukturą towarzyszącą i instalacjami wewnętrznymi oraz przyłączami”. Inwestycja jest realizacja przez Gospodarstwo Rolne Robert Sałapa - najlepszego producenta mleka w regionie.

Remis w meczu Moravia Anna-Bud Morawica vs MKS Czarni Połaniec - [Relacja]

Drużyna sponsorowana przez naszą firmę - "Moravia Anna-Bud Morawica" rozegrała bardzo dobry mecz i zdecydowanie prowadziła spotkanie przez pierwsze 45 minut, strzelając już w 13' bramkę na 1:0. Mecz zakończył się remisem.

Podpisana umowa na rozbiórkę obiektów budowlanych Marywil dla Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Zamawiający powierzył naszej firmie wykonanie prac budowlanych polegających na rozbiórce obiektów budowlanych wraz  z infrastrukturą techniczną na terenie dawnych Zakładów wyrobów kamionkowych „Marywil” w Suchedniowie.

Rozpoczęta budowa budynku stanicy 10 Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej im. gen. Mariusza Zaruskiego

Urząd Miasta Katowice podpisał z naszą firmą umowę na wykonanie przebudowy stanicy żeglarskiej znajdującej się nad największym katowickim stawem - Morawą. Nowa stanica żeglarska ma być gotowa w połowie przyszłego roku, a stary obiekt zostanie rozebrany.

Firma Budowlana ANNA-BUD nowym sponsorem premium Korony Kielce!

Kontynuujemy strategię wsparcia dla klubów sportowych! Firma Budowlana ANNA-BUD podpisała umowę sponsoringu z Klubem Sportowym Korona Kielce, stając się jednocześnie Nowym Sponsorem Premium. Dzisiaj rozpoczynamy nowy rozdział ...

Teatr im. Stefana Żeromskiego zostanie przebudowany i rozbudowany przez Firmę Budowlaną ANNA-BUD

Została podpisana umowa na przebudowę, rozbudowę i nadbudowę zabytkowego obiektu Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zlokalizowanego przy ulicy Sienkiewicza w Kielcach.

Podpisana umowa na modernizację Węzła Pieca Elektrostalowni dla Congor S.A.

W ANNA-BUD nie boimy się dużych i skomplikowanych projektów.  Podpisaliśmy umowę na modernizację Węzła Pieca EAF Elektrostalowni w celu zwiększenia zdolności produkcji do ok 550 tyś. ton/rok w Cognor S.A. - Oddział Ferrostal Łabędy Gliwice.

Firma Budowlana ANNA-BUD sponsorem KS Łomża Vive Kielce

Podpisując umowę z Klubem Sportowym Łomża Vive Kielce, niniejszym dołączamy do grona oficjalnych sponsorów Klubu. Umowa jest odpowiedzią na zaproszenie do współpracy dla firm z regionu i okazją do integracji środowiska, w którym żyjemy i pracy na rzecz naszego regionu.

Firma Budowlana ANNA-BUD zrealizuje budowę terminalu intermodalnego dla Grupy kapitałowej HUPAC S.A.

Umowa podpisana z firmą Hupac Intermodal S.A. dotyczy realizacji inwestycji pod nazwą ,"Budowa terminalu Brwinów, zespól obiektów magazynowo - składowych wraz z niezbędną infrastrukturą, bocznicą i drogą dojazdową"