Aktualności

Zawarcie umowy na realizację III etapu rozbudowy Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim

Z przyjemnością informujemy, że Firma Budowlana ANNA-BUD zawarła umowę na realizację kolejnego, III etapu realizacji rozbudowy Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Budowa Kampusu GUM wchodzi w fazę końcowej realizacji

Jedna z największych inwestycji w województwie świętokrzyskim, Kampus Głównego Urzędu Miar w Kielcach, wchodzi w fazę realizacji końcowej inwestycji.

ANNA-BUD członkiem Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan

Dołączyliśmy do grona członków Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Bardzo cieszymy się na współpracę oraz wspólne wyzwania.

Realizacja budowy siedziby Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”

Trwają prace adaptacyjne istniejących budynków powięziennych na potrzeby Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” im. Stefana Karskiego w Kielcach.

Realizacja prac budowlanych na budowie Teatru Żeromskiego w Kielcach

Trwają prace budowlane obejmujące przebudowę, rozbudowę i nadbudowę zabytkowego obiektu Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zlokalizowanego przy ulicy Sienkiewicza w Kielcach.

Realizacja Strażnicy Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej

Trwają prace budowlane w ramach realizacji zadania pn. Budowa strażnicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej. Zadanie wykonane jest w formule "zaprojektuj i wybuduj". 

WOŚP GRAMY DLA WSZYSTKICH – MAŁYCH I DUŻYCH

Jak co roku, Firma Budowlana ANNA-BUD Sp. z o.o. przyłącza się do kolejnej 31. edycji zbiórki środków pieniężnych organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wraz z kieleckim sztabem WOŚP.

Realizacja budowy siedziby Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”

Trwają prace adaptacyjne istniejących budynków powięziennych na potrzeby Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” im. Stefana Karskiego w Kielcach. W jednym z budynku, mieszczącym się od strony parku (dawna kuźnia), wykonywane są prace remontowe, przeróbki ścian oraz budowa klatki schodowej.

Realizacja punktu utrzymania taboru dla spółki POLREGIO

Trwają prace budowlane w ramach umowy zawartej ze spółką POLREGIO na realizację inwestycji pt. „Punkt utrzymania taboru dla spółki POLREGIO - budowa hali przeglądowo - naprawczej z zapleczem socjalno-biurowym, warsztatami i magazynami, wiatą, przejazdową myjnią taborową...