Aktualności

Aktualności z budowy Osady Średniowiecznej w Hucie Szklanej

Trwają prace budowlane obejmujące rozbudowę Osady Średniowiecznej w Hucie Szklanej. Wykonano bryłę budynku Świętokrzyskiej Zagrody Kultury, która zgodnie z koncepcją nawiązuje do zagrody wiejskiej oraz instrumentu ludowego – harmonii, będącej symbolem sielskich uczt i zabaw.

Uroczyste podpisanie aktu erekcyjnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dokonano uroczystego wmurowania aktu erekcyjnego w Szkole Muzycznej w Ostrowcu Świętokrzyskim. W wydarzeniu brali udział przedstawiciele władz lokalnych i Ministerstwa Kultury.

Budowa strażnicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej

Rozpoczynamy realizację zadania w formule "zaprojektuj wybuduj" - Budowa strażnicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej. 

Podpisaliśmy umowę na budowę pawilonu handlowego dla sieci Lewiatan

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma podpisała umowę na budowę pawilonu handlowego dla sieci Lewiatan na osiedlu Ślichowice w Kielcach, przy ul. Szajnowica.

Kryształowa Cegła 2022 w kategorii "Obiekty naukowo-dydaktyczne"

Z przyjemnością informujemy, że nowy gmach Instytutu Pedagogiki Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS, wybudowany przez naszą firmę zajął, I miejsce w prestiżowym konkursie „O Kryształową Cegłę” w kategorii „Obiekty naukowo-dydaktyczne”.

ANNA-BUD przebuduje i rozbuduje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie

Podpisaliśmy umowę na przebudowę i rozbudowę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przy ul. Saskiej 63/75 według formuły "zaprojektuj i wybuduj".

Przystąpienie do grona Firm Członkowskich PUIG (Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza).

Z satysfakcją informujemy, że w ostatnich dniach przystąpiliśmy do Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Członkostwo w PUIG to przynależność do grona sprawdzonych przedsiębiorstw i możliwość wspólnego wpływania na kształt życia gospodarczego oraz ekonomicznego Polski i Ukrainy.

Kolejna inwestycja deweloperska - SOWIA PARK

Realizujemy nową inwestycję pn. "SOWIA PARK", KTÓRA obejmuje dwa budynki mieszkaniowe wielorodzinne. Znajdzie się tu 81 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu od 31 m2 do 68 m2, oraz lokal usługowy z przeznaczeniem na handel.

Podpisaliśmy umowę ze spółką POLREGIO na realizację punktu utrzymania taboru

Podpisaliśmy umowę ze spółką POLREGIO na realizację inwestycji pt. „Punkt utrzymania taboru dla spółki POLREGIO. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji.