Aktualności

Realizacja rozbudowy Osady Średniowiecznej w Hucie Szklanej

Jesteśmy w trakcie realizacji tego projektu, termin realizacji to 2023 rok, ale już wiemy, że to miejsce zmieni się nie do poznania. Bryła budynku będzie nawiązywała do zagrody wiejskiej oraz instrumentu ludowego...

Realizacja budynku biurowo-socjalnego z halą produkcyjną

Dla spółki Visual Promotion realizujemy budynek biurowo-socjalny z halą produkcyjną wraz z niezbędnymi urządzeniami budowlanymi oraz infrastrukturą techniczną.

Wspieramy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak co roku, z radością dołączamy do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 30. Dla naszej firmy pomaganie to stały element naszej działalności. Cieszymy się, że możemy dołączyć do ludzi dobrej woli, dla których wspieranie potrzebujących jest najważniejsze. 

Kryształy Przetargów Publicznych 2021

Jest czas na budowanie i również czas na świętowanie. Z dumą pragniemy poinformować, że zostaliśmy laureatem 13. edycji nagrody KRYSZTAŁY PRZETARGÓW PUBLICZNYCH w KATEGORII: Obiekty użyteczności publicznej za: budowę kompleksu urządzeń uzdrowiskowych w zieleni parkowej (tężnia, pijalnia uzdrowiskowa, oranżeria, fontanna) w Busko-Zdroju.

Ostrowiecka szkoła muzyczna będzie mieć profesjonalną salę koncertową

Firma Budowlana ANNA-BUD wybuduje piętrowy budynek sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Ostrowcu Św. Dziś. Spośród trzech ofert wybrano najkorzystniejszą, opiewająca na niecałe 7 mln zł. Szkoła ma inwestycje przeznaczone prawie 7,5 mln zł.

Na wyspie Pociejewo rusza budowa ciepłowni geotermalnej.

Na wyspie Pociejewo rusza budowa ciepłowni geotermalnej. Będzie to jedna z trzech, opartych na odnawialnych źródłach energii, instalacji dostarczających ciepło dla miasta. Inwestycja kosztuje prawie 58,5 miliona złotych, z dofinansowaniem przekraczającym 24 miliony.

Rozstrzygnięto przetarg na budowę siedziby Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”

Miasto Kielce rozstrzygnęło kolejne postępowanie przetargowe na budowę nowej siedziby Teatru "Kubuś". Nasza firma za 37,5 miliona złotych obiekt na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach.

ANNA-BUD wybuduje Park Handlowy w Bielawie

Dla firmy Asset Real spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu którą reprezentuje komplementariusz Asset Real Sp. komandytowa, nasza firma wybuduje park handlowy w Bielawie. Zostaliśmy generalnym wykonawcą inwestycji, w ramach której zrealizujemy wszystkie roboty w stanie deweloperskim.

Koziołek Matołek z Pacanowa na 88 urodziny doczekał się swojej ławeczki

Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do realizacji dziecięcych marzeń, sponsorując powstanie ŁAWECZKI KOZIOŁKA w Centrum Bajki w Pacanowie.