Aktualności

Wygrany przetarg na termomodernizację obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Przedmiotem umowy jest wykonanie wszelkich prac i robót w celu wykonania zadania inwestycyjnego polegającego na termomodernizacji obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, w tym m.in.: robót ogólnobudowlanych remontowych, docieplenie stropodachu, docieplenie ścian zewnętrznych budynku, itd.

Łomża Vive Kielce po raz osiemnasty została mistrzem Polski!

Takie mecze przechodzą do historii. W ostatnim starciu sezonu PGNiG Superligi piłkarze ręczni Łomży VIVE Kielce pewni już 18-go złotego medalu mistrzostw Polski pokonali w Hali Legionów w obecności 2,1 tys. kibiców Orlen Wisłę Płock po rzutach karnych 33:32 (29:29).

Podpisana umowa na rozbudowę i przebudowę zakładu Ceramiki Tubądzin Sp. z o.o. w Tubądzinie

Podpisaliśmy umowę na rozbudowę i przebudowę zakładu Ceramiki Tubądzin Sp. z o.o. w Tubądzinie. Inwestycja obejmuje m.in. budowę budynku III wypału z częścią socjalno-biurową, wiaty magazynowej, budynku portierni, lądowiska statków powietrznych, budowę i przebudowę infrastruktury drogowej (place, drogi i chodniki) oraz budowę i przebudowę instalacji zewnętrznych.

Budowa obory dla najlepszego producenta mleka w regionie.

Realizujemy inwestycję budowlaną polegającą na budowie ,,Obory wraz infrastrukturą towarzyszącą i instalacjami wewnętrznymi oraz przyłączami”. Inwestycja jest realizacja przez Gospodarstwo Rolne Robert Sałapa - najlepszego producenta mleka w regionie.

Remis w meczu Moravia Anna-Bud Morawica vs MKS Czarni Połaniec - [Relacja]

Drużyna sponsorowana przez naszą firmę - "Moravia Anna-Bud Morawica" rozegrała bardzo dobry mecz i zdecydowanie prowadziła spotkanie przez pierwsze 45 minut, strzelając już w 13' bramkę na 1:0. Mecz zakończył się remisem.

Podpisana umowa na rozbiórkę obiektów budowlanych Marywil dla Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Zamawiający powierzył naszej firmie wykonanie prac budowlanych polegających na rozbiórce obiektów budowlanych wraz  z infrastrukturą techniczną na terenie dawnych Zakładów wyrobów kamionkowych „Marywil” w Suchedniowie.

Rozpoczęta budowa budynku stanicy 10 Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej im. gen. Mariusza Zaruskiego

Urząd Miasta Katowice podpisał z naszą firmą umowę na wykonanie przebudowy stanicy żeglarskiej znajdującej się nad największym katowickim stawem - Morawą. Nowa stanica żeglarska ma być gotowa w połowie przyszłego roku, a stary obiekt zostanie rozebrany.

Firma Budowlana ANNA-BUD nowym sponsorem premium Korony Kielce!

Kontynuujemy strategię wsparcia dla klubów sportowych! Firma Budowlana ANNA-BUD podpisała umowę sponsoringu z Klubem Sportowym Korona Kielce, stając się jednocześnie Nowym Sponsorem Premium. Dzisiaj rozpoczynamy nowy rozdział ...

Teatr im. Stefana Żeromskiego zostanie przebudowany i rozbudowany przez Firmę Budowlaną ANNA-BUD

Została podpisana umowa na przebudowę, rozbudowę i nadbudowę zabytkowego obiektu Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zlokalizowanego przy ulicy Sienkiewicza w Kielcach.