Aktualności

Firma Budowlana ANNA-BUD zrealizuje budowę terminalu intermodalnego dla Grupy kapitałowej HUPAC S.A.

Umowa podpisana z firmą Hupac Intermodal S.A. dotyczy realizacji inwestycji pod nazwą ,"Budowa terminalu Brwinów, zespól obiektów magazynowo - składowych wraz z niezbędną infrastrukturą, bocznicą i drogą dojazdową"

Popisana umowa z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi Nr 1 S.A

Meldujemy, że umowa z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi Nr 1 S.A podpisana! Nasza firma zajmie się budową „Centrum Badań Nieniszczących Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 S.A.".

Największa inwestycja w woj. świętokrzyskim realizowana przez Firmę Budowlaną ANNA-BUD

W Nowym Rok wchodzimy z naszą flagową i największą realizacją. Jest to również jedna z największych inwestycji w województwie świętokrzyskim z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Już dwie budowy na Lotnisku Radom-Sadków realizowane przez Firmę Budowlaną ANNA-BUD

Kolejna umowa podpisana na budowie Lotniska Radom-Sadków. Budynek LSRG i wieża PAŻP oraz prace uzupełniające zostaną zrealizowane w formule projektuj i wybuduj. 

Będzie rozbudowa szpitala uzdrowiskowego "Krystyna" w Busku-Zdroju

Niemal 16 mln zł będzie kosztować rozbudowa uzdrowiskowego szpitala „Krystyna” w Busku-Zdroju. W rozstrzygniętym przetargu nasza firma złożyła najkorzystniejszą ofertę na wykonanie zadania i podpisała umowę. 

Firma Budowlana ANNA-BUD sponsorem głównym Torus Wybrzeże Gdańsk!

Grono sponsorów Klubu Torus Wybrzeże Gdańsk zyskało kolejnego bardzo ważnego partnera biznesowego, którym będzie Firma Budowlana ANNA-BUD. Od 1999 roku nasza firma realizuje projekty na rynku budowlanym w całej Polsce, a od teraz będzie również budowała najnowszą historię handballowego Wybrzeża.

Wydział Prawa i Nauk Społecznych UJK będzie mieć nowy budynek - umowa podpisana

Za dwa lata studenci Wydziału Prawa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach przeprowadzą się do nowej siedziby. 14 października, władze uczelni podpisały z naszą firmą umowę na realizację tej inwestycji.

Podpisana umowa na przebudowę ul. 1-go Maja w Busku Zdroju

Gmina Busko-Zdrój reprezentowana przez Burmistrza Waldemara Sikorę oraz Skarbnika Artura Tokarza podpisała z naszą firmą umowę na realizację dwóch zadań z zakresu infrastruktury drogowej i użyteczności publicznej.

Rusza realizacja Centralnego Magazynu Próbek Geologicznych w Leszczach k/Kłodawy

Nowoczesny magazyn próbek geologicznych dla całej Polski powstanie wkrótce w miejscowości Leszcze w gminie Kłodawa (woj. wielkopolskie). Inwestycję Państwowego Instytutu Geologicznego – PIG wykona ANNA-BUD za blisko 28 mln złotych.