Aktualności

Podpisana umowa na przebudowę ul. 1-go Maja w Busku Zdroju

Gmina Busko-Zdrój reprezentowana przez Burmistrza Waldemara Sikorę oraz Skarbnika Artura Tokarza podpisała z naszą firmą umowę na realizację dwóch zadań z zakresu infrastruktury drogowej i użyteczności publicznej.

Rusza realizacja Centralnego Magazynu Próbek Geologicznych w Leszczach k/Kłodawy

Nowoczesny magazyn próbek geologicznych dla całej Polski powstanie wkrótce w miejscowości Leszcze w gminie Kłodawa (woj. wielkopolskie). Inwestycję Państwowego Instytutu Geologicznego – PIG wykona ANNA-BUD za blisko 28 mln złotych.

Budowa MOP III "Zamysłowo" oraz dokończenie budowy MOP I „Wronczyn”

W dniu 15 września 2020 roku podpisaliśmy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad umowę na budowę Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) III „Zamysłowo” i dokończenie MOP I „Wronczyn” przy drodze ekspresowej S5.

Rozpoczynamy budowę Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej

W 13 miesięcy ma powstać Chełmskie Centrum Aktywności Gospodarczej za niemal 30 mln zł. Stosowną umowę na realizację tego zadania podpisaliśmy w dniu 11 września 2020 r.

Podpisana umowa na budowę Portu Lotniczego Radom-Sadków

W dniu 7 września 2020 r. Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" podpisało umowę z naszą firmą na kwotę 45 mln zł. Umowa dotyczy udzielenia zamówienia publicznego na budowę Portu Lotniczego Radom - Sadków.

Przebudowa wraz z termomodernizacją Kina Etiuda w Ostrowcu Świętokrzyskim

Przetarg na wielki remont kina Etiuda w Ostrowcu rozstrzygnięty. To inwestycja za ponad 21 milionów złotych. W dniu 7 września 2020 roku podpisaliśmy umowę na realizację tego zadania.

Podpisana umowa na rozbudowę Osady Średniowiecznej w Hucie Szklanej o Świętokrzyską Zagrodę Kultury

Uroczysty charakter miało podpisanie z naszą firmą umowy na budowę  Świętokrzyskiej Zagrody Kultury w Hucie Szklanej. Ceremonia odbyła się w środę 2 września w Kaplicy Oleśnickich w Sanktuarium na Świętym Krzyżu.

Kładka pieszo-rowerowa i przebudowa ul. Rokosza w Busko-Zdrój

Przedmiotem kolejnej inwestycji realizowanej przez ANNA-BUD jest przebudowa ulicy Rokosza i budowa kładki pieszo-rowerowej łączącej tereny parku przy szpitalu dziecięcym "Górka" z terenami parkowymi w centralnej części miasta.

Rusza budowa drogi w ul. Kordeckiego w Kobyłce

Nasz firma podpisała umowę na kompleksową realizację przebudowy drogi w ul. Kordeckiego w Kobyłce. Cieszy nas fakt, że pomimo trudnej sytuacji wywołanej COVID-19 Gmina Kobyłka zdecydowała się na realizację tej inwestycji.